Novinky

Seminář Aikido České Budějovice

Pozvánka na seminář Aikido, který se proběhne 1. - 2. 4. 2017 v Českých Budějovicích

Celý článek

Pozvánka na Kagami Biraki do Vídně

Členové naší federace byli pozváni na Kagami Biraki (tedy slavnostní zahájení nového roku v dojo) ve Vídni. To proběhne 14. ledna 2017.

Celý článek

Video z podzimního semináře

Video z říjnového semináře na hotelu Kamzíku, keré nám zaslali naši přátelé z Rakouska.

Celý článek

Termíny seminářů v roce 2017

V roce 2017 opět proběhnou 3 seminináře! Dvakrát nás čeká víkendový Kamzík a na léto opět plánujeme delší seminář. Ten se ale neuskuteční ve Valticích jako v posledních letech ale také právě na hotelu Kamzík v Jeseníkách.

Celý článek

Podzimní seminář Ju-Jitsu v Malé Morávce

Oddíl JU-JITSU SKP Vyškov pořádá ve dnech 14. - 16. října 2016 již 31. podzimní seminář, ten proběhne v hotelu Kamzík v Jeseníkách. Na semináři se představí jako učitelé Csaba Harsányi,Wolfgang Linert a Ivan Gibala. Během semináře navíc proběhne dankolegium FJJČR.

Celý článek

16. mezinárodní soustředění ve Valticích

FEDERACE JU-JITSU ČR, z.s. pořádá ve dnech 16. - 20. srpna 2016 tradiční letní seminář, ten proběhne na střední odborné škole vinařské ve Valticích. Tréninky povedou Gůnter PAINTER, Csaba HARSÁNYI, Wolfgang LINERT, Radek SPÁČIL, Libor PALÁSEK a Ivan GIBALA.

Celý článek

Letní seminář Radava

Mezinárodní semenář Ju-Jitsu proběhne 21.-24. července 2016 v Radavě na Slovensku.

Celý článek

Video z jarního semináře

Video z 9. moravského semináře v Malé Morávce na hotelu Kamzík.

Celý článek

9. MORAVSKÝ SEMINÁŘ JU-JITSU

FEDERACE JU-JITSU ČR, z.s. ve spolupráci s oddílem Ju-Jitsu SKP Vyškov, z.s. pořádá ve dnech 15. - 17. dubna 2016 již tradiční jarní seminář, ten proběhne v hotelu Kamzík v Jeseníkách. Tentokrát pod vedením Zbyňka Goralczika, Michala Čoupka a Karla Trefného. Během semináře navíc proběhne dankolegium FJJČR, pro držitele vyšších technických stupňů je tedy účast na semináři povinná.

Celý článek

RnDr. Ivan Gibala získal 6. DAN

Vážení přátelé Ju Jitsu, jménem výkonného výboru a členské základny FJJČR  gratulujeme presidentovi FJJČR panu RnDr. Ivanu Gibalovi k udělení mistrovského stupně Roku DAN – 6. mistrovského stupně, mimo jiné za celoživotní osobní zásluhy o rozvoj JJ v České republice, prezentaci českého JJ na mezinárodním poli v rámci WJJKO a osobní příklad jak technických, tak i morálních vlastností, který následuje množství žáků a instruktorů, které  RnDr. Ivan Gibala vychoval.

Celý článek
« Předchozí    1  2  3    Další »

Federace Ju-Jitsu Česká republika 2016

Zajímavé odkazy