Novinky

9. MORAVSKÝ SEMINÁŘ JU-JITSU

FEDERACE JU-JITSU ČR, z.s. ve spolupráci s oddílem Ju-Jitsu SKP Vyškov, z.s. pořádá ve dnech 15. - 17. dubna 2016 již tradiční jarní seminář, ten proběhne v hotelu Kamzík v Jeseníkách. Tentokrát pod vedením Zbyňka Goralczika, Michala Čoupka a Karla Trefného. Během semináře navíc proběhne dankolegium FJJČR, pro držitele vyšších technických stupňů je tedy účast na semináři povinná.

Celý článek

RnDr. Ivan Gibala získal 6. DAN

Vážení přátelé Ju Jitsu, jménem výkonného výboru a členské základny FJJČR  gratulujeme presidentovi FJJČR panu RnDr. Ivanu Gibalovi k udělení mistrovského stupně Roku DAN – 6. mistrovského stupně, mimo jiné za celoživotní osobní zásluhy o rozvoj JJ v České republice, prezentaci českého JJ na mezinárodním poli v rámci WJJKO a osobní příklad jak technických, tak i morálních vlastností, který následuje množství žáků a instruktorů, které  RnDr. Ivan Gibala vychoval.

Celý článek

Nové stanovy federace

Na semináři v hotelu Kamzík byly dne 10. 10. 2015 odhlasovány nové stanovy FJJČR. Současně byl zvolen staronový prezident federace RNDr. Ivan Gibala. Dály byli zvoleni další dva členové výboru - hospodář a viceprezident.

Celý článek

Připravované semináře v roce 2016

Je to sice teprve 14 dní, co jsme se vrátili z posledního semináře Ju-Jitsu v Malé Morávce, už ale pracujeme na seminářích pro příští rok. Opět proběhnou všechny 3! Dvakrát nás čeká víkendový Kamzík a na této opět plánujeme Valtice. Jediný rozdíl oproti minulému roku je lehké zkrácení letního semináře, který tentokrát bude pouze od středy do soboty.

Celý článek
« Předchozí    1  2  3 

Federace Ju-Jitsu Česká republika 2016

Zajímavé odkazy