Novinky

RnDr. Ivan Gibala získal 6. DAN

Vážení přátelé Ju Jitsu, jménem výkonného výboru a členské základny FJJČR  gratulujeme presidentovi FJJČR panu RnDr. Ivanu Gibalovi k udělení mistrovského stupně Roku DAN – 6. mistrovského stupně, mimo jiné za celoživotní osobní zásluhy o rozvoj JJ v České republice, prezentaci českého JJ na mezinárodním poli v rámci WJJKO a osobní příklad jak technických, tak i morálních vlastností, který následuje množství žáků a instruktorů, které  RnDr. Ivan Gibala vychoval.

Celý článek

Nové stanovy federace

Na semináři v hotelu Kamzík byly dne 10. 10. 2015 odhlasovány nové stanovy FJJČR. Současně byl zvolen staronový prezident federace RNDr. Ivan Gibala. Dály byli zvoleni další dva členové výboru - hospodář a viceprezident.

Celý článek

Připravované semináře v roce 2016

Je to sice teprve 14 dní, co jsme se vrátili z posledního semináře Ju-Jitsu v Malé Morávce, už ale pracujeme na seminářích pro příští rok. Opět proběhnou všechny 3! Dvakrát nás čeká víkendový Kamzík a na této opět plánujeme Valtice. Jediný rozdíl oproti minulému roku je lehké zkrácení letního semináře, který tentokrát bude pouze od středy do soboty.

Celý článek
« Předchozí    1  2  3 

Federace Ju-Jitsu Česká republika 2016

Zajímavé odkazy