Metodické materiály Ju-Jitsu

DVD JU-JITSU - Obsahem DVD jsou techniky potřebné ke složení zkoušek na 5. a 4. KYU ju-jitsu WJJKO (FJJČR). Techniky jsou předvedeny vzorově, jak by měly být předváděny u zkoušek. Cena: 200,-Kč + poštovné.

 

MANUÁL JU-JITSU - Volně přeložená a doplněná SKRIPTA s textem a obrázky dle metodického materiálu JIU JITSU Österrechische Jiu Jitsu Bund pro potřebu členů FJJČR a zájemců o ju-jitsu . Cena: 204,-Kč + poštovné. Malá ukázka ZDE

 

BUDO-LEXIKON - Více než 2000 japonských, čínských, korejských a jiných asijských abecedně seřazených pojmů týkajících se bojových umění, které sestavil shihan Ladislav Petráš (někdejší předseda DAN kolegia FJJČR). Cena brožury: 30,-Kč + poštovné.

 

ZKUŠEBNÍ ŘÁD JU-JITSU FJJČR -  pro stupně technické vyspělosti KYU a DAN určuje, kdo a za jakých podmínek vykonává zkoušky, stanoví organizaci a rozsah zkoušek i jejich následnou evidenci. ZŘ zpracoval Ladislav Petráš, držitel 8. DANu Ju-Jitsu, za odborného vedení a konzultací s Franzem Straussem (10. DAN Ju-Jitsu). Cena brožury: 30,-Kč + poštovné. Ukázka zde:  ZKUSEBNI RAD.pdf

Objednávejte u Marka Danady: 

 +420 725 847 534

danadaxxx@seznam.cz

 

FJJČR doporučuje MANUÁL, DVD JU-JITSU i BUDO-LEXIKON zejména pro adepty zkoušek a začínající cvičence ju-jitsu, ale také pro instruktory a zkušební komisaře a ostatní zkušené praktikanty ju-jitsu. Spolu se dobře doplňují. Vhodné zejména jako pomůcka ke zkouškám na technické stupně ju-jitsu.

 

Povinné katy ke zkouškám 

Povinná kata pro 1. Dan   - Nage-no-kata

Povinná kata pro 2. Dan   - Goshin-jitsu-no-kata

Povinná kata pro 3.Dan   - Kime-no-kata

 

 Podklady ke stažení:

Zápisy zasedání výboru:

Federace Ju-Jitsu Česká republika 2016

Zajímavé odkazy